| Robertr278 a întrebat:

Mi am cumpărat recent un telefon și are o mica problema. Uneori când îl aprind mi se mișca gen tremură.( dacă știe cineva de ce și ma poate ajuta). I am dat resetare dar încă persista problema. Asa ca m am gândit sa ii schimb softul. Telefonul este utok Q50..si as vrea sa bag cyanogenmod. Întrebarea este dacă este compatibil și dacă ma puteți ajuta cu niște sfaturi. Sau puteți sa îmi sugerați un alt soft. Mulțumesc anticipat. Ofer funda ❤ ( Am garanție la el și as putea sa îl trimit înapoi sa îl repare dar nu vreu sa aștept o luna 2 pana se va ocupa cineva de el)

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Retur

| itsoft a răspuns:

Problema de la display du-te la garantie nu te baga sa umbli la el sa ii faci resoftare sau mai stiu eu ce

| ishallhelpyou a răspuns:

Dacă bagi cyanogenmod o să pierzi garanția, pentru că cyanogen în sine, înseamnă să reinstalezi sistemul de operare.

Cât despre partea cu "tremuratul" este posibil din cauză că nu ai închis aplicațiile de fundal sau că tocmai ce te-ai conectat la wireless și începe să facă verificări pentru mail, facebook etc.

| AdrianPanaintescu a răspuns:

Păi este compatibil..are mai multe versiuni.Dar nu iti recomand... Du-te de unde ai cumpărat că te rezolva ei big grin