| dergtr a întrebat:

mi-am cumparat un Nokia lumia 520 si cand vrau sa descarc un joc sau o aplicatie imi spune ca trebuie sa configurez familia mea nu stiu cum... fundda

1 răspuns:
| Spartacus1127 a răspuns:

Azi am aflat de aceasta problema! Trebuie neaparat atunci cand iti faci contul sa spui ca ai peste 18 ani! Daca iti scrii varsta reala care este sub 18 ani trebuie sa ii faci cont mamei tale sau tatalui tau si sa trimiti de pe telefon, prin Xbox, cerere de aprobare care va suna asa : Sunteti de acord ca fiul dumneavoastra sa descarce aplicatii de pe Xbox 360 apps? " Si tu, de pe contul unui parinte sa fii de acord! Sper ca te-am ajutat! Apropo, cum se misca telefonul happy?