| Pabloiuly a întrebat:

Hey, TPU!
Mi-am descărcat Minecraft, dar nu-l pot instala. Formatul in care l-am download-at este de ".zip". Când dau sa-l deschid (fisierul) îmi zice ca a survenit o problema care nu se poate rezolva acum...
Telefonul meu: Impera M de la ALLVIEW, cu Windows Phone.
Ceva solutii, un program de dezarhivare sau un site de unde să-l descarc FREE.
Dau FUNDITA!
Multumesc!
Pablo.

3 răspunsuri:
| al3ks a răspuns:

Adauga-ma pe YM: stelea1355 si vorbim acolo. Te ajut eu :3

| al3ks a răspuns:

P.S : Ia.l de pe "Aptoide" e un fel de Market 2. Il "tragi" de pe google. il instalezi si dupa cauti pe aptoide. Sunt 100% sigur ca va merge.

| Pabloiuly explică (pentru al3ks):

Dar eu am WindowPhone, nu Android!