| Mihai_Popa_1998 a întrebat:

mi-am dus telefonul la service la Vodafone acum o saptamana oare cand imi soseste?

Răspuns Câştigător
| Mihai_Popa_1998 explică:

Pai normal iti spune ei cand este gata.Cel mai bine e sa sui la acel service si intrebi.Sau te duci personal.O saptamana mi se pare exagerat de mult, eu l-am luat in maxim 24 de ore.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaa, sa nu uit. Daca l-ai dus la decodat, e posibil sa dureze un timp, totusi du-te sa intrebi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand o sa fie reparatlaughing.

| Mihai_Popa_1998 explică (pentru anonim_4396):

laughing

| Mihai_Popa_1998 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Mihai_Popa_1998):

Mersi de fundita.Eu normal cand duc telefonul la reparat, chiar atunci imi spune cand (peste cate ore sau zile) e gata.