| Idontcare123456789 a întrebat:

Mi.am luat un HTC One m8 si Nu stiu cum sa descarc muzica pe el.Adica am găsit niște aplicații da mi s.au părut niște tâmpenii deși lumea ziceau ca.s printre cele mai bune, de-abia daca găseai melodia ci nu un cover de la ea.Asa si mai am o intrebare:știți vreo aplicație la care emoji aia sa arate ca la iph? Dau funda big grin as dori un răspuns cat mai repede având in vedere ca maine la ora 17 plec intr.o excursie si vreau sa ascult muzica pe drum

2 răspunsuri:
| Lucyan_Spady_1988 a răspuns:

Cablu de date, pc si gata treaba nu iti mai bati capu

| Idontcare123456789 explică (pentru Lucyan_Spady_1988):

Bine asa stiu si eu laughing doar ca n.am găsit vreun program de muzica care sa nu conțină viruși sad