| Anonim58042 a întrebat:

Hey TPU! Mi-am luat un iphone 7 plus de pe site-ul fenix.eco iar de fiecare cand il deschid incepe foarte repede sa se incalzeasca.Stie cineva din ce problema ar fi? El a venit cu sanatatea bateriei 100%, va rog ajutor daca stie cineva cum sa fac sa nu se mai incalzeasca.

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

E bun de rablahee hee

| Andrey550 a răspuns:

Cel mai probabil din baterie/placa de baza. Poti merge la un service gsm pentru o verificare.

| xerxes1 a răspuns:

Pe vremea cand aveam iphone 5 si il tineam mult pe Waze se incalzea, dar de la 5s in sus nu se ma incalzesc.