| Paul_Ruben_1998 a întrebat:

recent am cumparat un Samsung galaxy mini 2 si vreau sa stiu dac are antivirus pe el

4 răspunsuri:
| MadalinNedelcu a răspuns:

Nu are antivirus preinstalat.
Iti recomand descarcarea de pe Google Play a aplicatiei Avast, este gratuita si foarte buna. Se zvoneste ca ar fi cea mai buna de pe piata, ca ar fi iesit invingatoare la toate testele.

| al3xandru_4340 a răspuns:

Nu stiu sigur.
Cauta pe "Magazin Play" antivirus, si gasesti mute bune si free.
Funda?

| bigbang9779 a răspuns:

Si eu am Samsung galaxy mini2 si nu nu are antivirus dar poti sa-ti instalezi...dar in setari poti seta respingerea diferitor aplicatii cu caracter necunoscut... funda?

| Paul_Ruben_1998 explică:

Ce antivirus imi recomandati? funda