| NumeUtilizator10000 a întrebat:

Sambata asta o să îmi iau telefon nou. Care e cel mai bun dintre acestea patru: Xiaomi Redmi 4A, Huawei P9 Lite 2017, Allview P9 Energy Life sau Samsung Galaxy J3 din 2016?

Răspuns Câştigător
| AlexAL275 a răspuns:

Huawei P9 Lite 2017 deoarece are 3 GB ram, 16 GB memorie internă, frecvența procesorului este de 2100+1700, procesorul este HiSilicon Kirin 655 Octa Core, rezoluția este de 1920x1080, diagonala este de 5.2 inch, camera principala este de 12 Mp iar cea secundară de 8 Mp, bateria este de 3000 mAh si are si senzor de amprentă?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Xiaomi e bun

| Bogdan70001 a răspuns:

Clar ceqa mai buna alegere ar fi Xiaomi-ul dar nu Redmi 4A ci Redmi 4X.Un Xiaomi Redmi 4A este vai de el pe langa un P9 Lite 2017 sau P9 Energy.Deci i-ati Xiaomi Redmi 4X
Xiaomi Redmi 4X - da
Huawei P9 Lite 2017 - merge si el, dar tot Xiaomi te sfatuiesc sa-ti iei
Allview P9 Energy - nu
j3 2016 - este cel mai slab din toata lista...

Funda?

| Chubby2104 a răspuns:

Eu aș merge între Xiaomi Redmi 4A si Huawei P9 Lite.
Dar cred că mai mult este de folos Huawei-ul.

| iXtreMme14 a răspuns:

P9 Lite 2017

| Christine456 a răspuns:

Eu una sunt fana Samsung, dar daca as fi in locul tau, as cumpara Huawei P9 lite 2017, deoarece are camere mai bune, spatiu de stocare ok, doar partea grafică de la cei de la Huawei e cam nașpa (de-asta nu imi prea place Huawei), iar ca aspect e frumos. are sticla fata-spate (mare grija la cazaturi, sa iti cumperi si folie+husa). Sper ca te- am ajutat! Seara faina!