| Lupu_Octavian_1995 a întrebat:

Stie cineva vreo aplicatie gratis de pe appstore sau de pe google care iti pune parola la ce aplicatii vrei tu? GEN WHATSAPP SAU FACEBOOK.Am iphone si toate aplicatiile dinalea cu parola costa
DAU FUNDĂ

Răspuns Câştigător
| georgianastefi a răspuns:

Ai putea incerca CM Security sau Clean Master, care pe langa faptul ca iti protejeaza telefonul de virusi si iti golesc telefonul de fisierele inutile iti oun si parola( bine model) la aplicatile la care doresti tu, astfel incat de fiecare data cand vrei sa intri pe aplicatia respectiva trebuie sa introduci modelul( e ca si la parola telefonului cand vrei sa pui model).
Partea cea mai buna este ca sunt gratis si de calitate

1 răspuns:
| Lupu_Octavian_1995 explică:

Pai da dar problema e ca nu exista CM SECURITY PE IOS.Sau daca exista costa ca am mai incercat