| Teresa9990 a întrebat:

Hey TPU!
Stiti cumva vreo aplicatie pe care scrii un text si acela citeste (ceva gen google translate, cand vrei sa vezi cum se citeste un cuvant, dar pe telefon. un fel de schimbator de voce, dar cu text, daca intelegeti...).
2. O aplicatie buna pentru deblocarea telefonului, dar cu amprenta.
3. O aplicatie, pe care faci o poza si el iti scrie textul.
4. O aplicatie buna pentru colaje.
Mersi

1 răspuns:
| Anonim693 a răspuns:

1 talking tom
2 cele cu amprenta nu funcitoneaza, nu au nicio legatura cu amprenta, is doar design nu are rost sa folosesti, pot fi usor pacalite
4 retrica, pixlr