| CristianMTX a întrebat:

Tot timpul am avut numai telefoane cu Android si de curand mi-am luat un Nokia Lumia 735 ( Windows Phone ) si nu stiu cum pot sa bag jocuri pe el fara sa le cumpar. adica cum era la Android, bagai pe card instalarea de la joc si dupa intrai in telefon si il instalai dar la asta cand incerc sa il instalez din telefon imi da o eroare. Ce as putea sa fac?

2 răspunsuri:
| JvLk a răspuns:

Le descarci de pe Nokia store

| CristianMTX explică (pentru JvLk):

Ma refeream sa descarci jocuri free de pe pc in tel ca asa stiu si eu sa le cumpar de store.