| StrYkeRs a întrebat:

Va rog ajutati-ma am o problema cu telefonul : Am Vodafone Smart II totul este in regula cu telefonul doar ca acum 2 zile a incercat cineva sa intre in telefonul meu si sa incerce sa gaseasca codul de la lock screen pattern a gresit de multe ori iar acum cand deschid telefonul imi spune sa introduc Username si Password de obicei cand mi se intampla scriam Username si Password de la contul de google si mergea dar acum le-am scris cred ca de vreo 50 de ori si tot nu imi merge. crying Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Foloseşte metoda EXPLICATĂ la linkul :
http://gsmro.ro/2012/07/02/schimbare-modelparola-pe-android/

Toate cele bune.