| MineTugay a întrebat:

va rog mult sa ma ajutati! Am un telefon ( taci ) si la contacte am dat pe optiuni - adaugare comanda rapida la ecran - si pe ecran mi-a aparut contactul( la care am dat pe optiuni - adaugare comanda rapida la ecran - ) pe ecran (ca o aplicatie), iar acum nu stiu cum sa-l sterg de pe ecran, va rog mult sa ma ajutati daca stiti! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Se șterge la fel ca o aplicație(tine apăsat pe el, și-o să-ți apară un coșuleț de gunoi sau "sterge" și-l tragi acolo cu drag'n drop).

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asa se scrie taci? Se pronunță asa, dar se scrie touch, habar nu ai.

| Ineys a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

In loc sa critici ca nu stie sa scrie, mai bine dadeai si tu un raspuns legat de subiect. Poate a scris la misto "taci".