| GabrielaCosmina123 a întrebat:

Verișoara mea și-a spart telefonul și e prea scump să-i schimbe ecranul. Se poate pune folie de sticlă pe el dacă e spart? Se mai văd zgârieturile ecranului prin folie? E Samsung Galaxy J6+.E spart în partea de sus și nu se simte crăpătura când ating.
Dacă e telefonul e negru și e spart ecranul pe partea neagră, se vede prin folie dunga?

4 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

O pui sa faca rate la banca

Răspuns utilizator avertizat
| AureliusTPU a răspuns:

Depinde ce folie daca e o folie cu marginile negre nu se ved dar daca crapatura ajunge pana pe ecran se va vedea.Stiu cum e telefonul ca eu am vrut sa imi pun folie numai ca au marginile usor curbate si nu se lipea.

| Ggpen a răspuns:

Se va vedea. Va fi mai bine decat fara folie, dar nu va face sa para ca si cum nu ar avea nimic