| EuD a întrebat:

Hey TPU.
Vreau sa aflu cine ma suna cu numar privat.Am inteles ca pot suna la cosmote (sunt pe cosmote) si pot sa-mi trimita mesaje cu peroanele care ma apeleaza.Care este numarul de la cosmote si ce trebuie sa zic?

Răspuns Câştigător
| Katoky a răspuns:

Buna!
https://www.google.ro/......https?/url
Te pup!

7 răspunsuri:
| mihaelaalol a răspuns:

Daca nu stii numarul, te poti duce la un centru cosmote si te ajuta aiabig grin

| Cristal11 a răspuns:

De ce sa suni,cand te poti distra?
Cand ma suna lumea cu numar ascuns, le zic cu o voce joasa,, am rezolvat, e sange peste tot" si inchid
Si poti sa mai spui,, Ati sunat la restaurantul Dinner Food. Cu ce va servim? Mai intai spuneti-ne numele dvs. "
laughing

| EuD explică (pentru Katoky):

Dar dupa ce sun numai stiu ce sa fac.

| Katoky a răspuns (pentru EuD):

Ii spui problema pe care o aiwinking

| EuD explică (pentru Cristal11):

laughing

| SteffiSteff a răspuns:

1.Nu prea ai cum...decat daca faci sesizare la politie.dar nu se ocupa decat de cazuri complexe(amenintari, etc.) 2. Ori nu mai raspunzi DELOC ori raspunzi si i lasi sa vorbeasca(i mananci minutele..la un moment dat tot o sa inceteze laughing )

| EuD explică (pentru SteffiSteff):

ThxlaughingDar se poatehappy