| Crisstphanhye a întrebat:

Vreau sa cumpar un Samsung galaxy s3 si chiar nu stiu de unde sa il achizitionez. Vreau sa fie pana in 1400 lei.Ce site-uri mi-ati recomanda?

5 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Emag.ro sau mercador.ro.Dar daca vrei sa il iei nou mai bine din magazin.Succes la achizitie!

| SasNetRomania a răspuns:

Pcgarage.ro
emag.ro
pentru alte intrebari
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Profita acum de promotie si cumpara-l nou la banii astia: http://bit.ly/1ceZkg6

| anastasiatya a răspuns:

Gsm tel si emag.ro

| Florescu_Adita_1990 a răspuns:

Eu zic sa iei de pe e-mag deoarece mercador este un site fantoma. Sunt suparat ca am cumparat o tableta Allview si mi-a trimis un Alcatel de pe vremuri