| Memories a întrebat:

Vreau sa cumpar un telefon pana in 400 de lei si sa fie bunicel... Aveti idei?

9 răspunsuri:
| EvaneSScence a răspuns:

Samsung S5610, are calitate super. E foarte stabil. Se aude extra.
Are camera foto de 5 megapixeli, bluetooth, card pentru mp3 pana la 8.
Are si design dragut.
Nu-mi plac cele cu screen touch.

| myruna2012 a răspuns:

DA...Nokia lumina

| The1smartiest a răspuns:

Second hand. un Nokia e63 are tot ce trebuie si tine si bateria!

| Iustiina a răspuns:

Eu iti recomand Samsung Star 3 happy.
Eu l-am gasit la 400 lei, nou! happy ...Am in plan sa il cumpar de Craciun happy Am auzit ca este bunice puppy dog eyes` :*

| IubescRapidBucuresti a răspuns:

Un Nokia E9

| JolnT a răspuns:

Cauta pe Okazii.ro

| Memories explică (pentru JolnT):

Mersi mult...ai fost de mare ajutor

| tidehunter a răspuns:

Pai eu ti-as recomanda Samsung Galaxy i5500, in schimb daca nu esti cu sisteme de operare, ci cu touchscreen sunt destule, trebuie doar sa alegi, iar daca esti cu tastatura qwerty sau butoanele 3x3 ai foarte multe optiuni, trebuie doar sa stii ce sa alegi.Bafta happy (ce robot tampit...)