| PiticuS a întrebat:

Vreau sa ii cumpar maica-mii un iphone 4 buget 200 de lei, merita? Alte pareri de telefoane? Iphone-ul este usor de manevrat? Eu detin Android si nu prea ma pricep la iOs. Ea foloseste pentru wapp, Facebook, un joculet mic gen Majjong deci nu ceva complicat. Merge fluent? Nu vreau sa laguiasca. Ofer Funda + vot

1 răspuns:
| Deliiiia a răspuns:

In 200 de lei nu gasesti unul de treaba, la 300-350 poate un 4s. In rest e bun, chiar poze acceptabile, e mult mai usor de manevrat ca androidul.