| TheHobbitHere a întrebat:

vreau sa ii fac cadou mamei mele un telefon.
Cerinte: Sa aiba o camera decenta (sa aiba si camera de fata)
Sa se miste... nu stiu, dar nu foarte greu
Si sa fie pana in 400 de lei
daca se poate sa fie peste 4 inch, daca nu, e ok si 3.5
Funda.

6 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Ti-am gasit eu ceva super super jmecher
eu am al meu personal si sunt extraordinar de multumit de el
atat ca si fotografii filmulete cat si calitatea sunetului cand vorbesc cu alt cineva
cat si calitatea semnalului
cat si marimea ecranului de 7 inchi
cat si rezolutia
Vonino Onyx Z foloseşte un procesor Dual-Core care rulează la viteze de până la 1. 3GHz, o memorie RAM de 1GB şi sistemul de operare Android 4.2.2 Jelly Bean, toate fiind accesibile prin intermediul unui display TFT capacitiv de înaltă rezoluţie multitouch de 7.0 inch. Astfel, Vonino Onyx Z poate să vă fie, cu uşurinţă, atât asistent personal, graţie aplicaţiilor de tip business disponibile, cât şi centru multimedia, datorită capacităţii de stocare de până la 36GB (folosind un card microSD de maxim 32GB) şi camerelor foto/video dispuse pe partea frontală-0. 3mPx şi pe partea din spate-2. 0mPx, dar, mai ales, mulțumită display-ului de tip TFT cu rezoluţia de 1024x600 pixeli.
Procesorbig grinual-Core MTK8312, Cortex A7, 1.3Ghz, 28nm
Memorie:1GB 8GB Nand-Flash
Display:7. 0inch 1024x600, TFT Capacitive Multi-Touch 5 puncte, G+G
Network:3G HSDPA(21. 4Mbps), WCDMA 2100, HSUPA, EDGE
GPSbig grinA
Camera:2. 0mPx camera-spate, camera-fata 0. 3mPx - Suporta pentru apel video
Conectare si porturi:WiFi 802.11b/g/n; Bluetooth 4.0LE
Baterie:3.7V 3000mmAh
Dimensiune:191.2x9.9x106.5mm
Greutate:320g
Sistem de Operare:Google Android 4.2.2 Jelly Bean

Nu sunt codate in nici o retea

COSTA VRE-O 300 LEI NOUA
cu factura si garantie

MERITA PE DEPLIN TOTI BANII

eu o folosesc si ca TELEFON si de tableta

fac filmari cu ea

i-am pus un card de memorie de 64GB

e super minunata

merg toate filmele

MERG TOATE PROGRAMELE DE CALCULATOR INSTALATE PE telefonul acesta

EU AM PUS TOATE PROGRAMELE PE CARE LE AM SI PE CALCULATOR
Pot vedea orice tip de film
orice extensie

VLC,
Google Earth,
Google Chrome,
Opera, Mozilla,
Teamviewer,
Programe pentru navigatie

MERGE GPS-UL SI DACA NU AI CARTELA IN EA

NU AI NEVOIE NEAPARAT DE CARTELA DE TELEFON SAU DE INTERNET CA SA ITI MEARGA GPS-UL

super jmecher telefonul acesta

ARE SI BLUETOTCH

ARE SI WIRELESS 150 MB DE CEA MAI BUNA CALITATE

Are un semnal excelent

super super super tare

eu il folosesc si in loc de CALCULATOR PC

I-AM CUMPARAT O MUFA ADAPTOARE

SI ACUM SCOT DIRECT DE PE TABLETA LA IMPRIMANTA NORMALA cu usb

Pun de pe tableta direct poze pe USB stick
Pot citi carduri de memorie direct cu acest telefon

I-am pus si HDD extern cand am avut nevoie

| TheBlackQueen7 a răspuns (pentru RxTx):

Uite, telefonul nu costa mult. Are camera pe fata si pe spate. Cea de pe spate are 5 iar restul detaliilor le vezi pe link;) - http://www.emag.ro/......DG3JYMBBM/

| Crainstorm20 a răspuns:

Iai un Allview e ieftin si ii va placea! :-)

| Kidnapper a răspuns:

Samsung Galaxy Trend
Alcatel ONE Touch
Am amandoua modelele si sunt epice