| Shtefhy a întrebat:

Hey TPU!
Vreau sa îmi cumpăr un telefon.
Si mna. As vrea ori Xiaomi MI Max 3 sau Xiaomi MI mix 2.
Îmi puteți spune care este bun pentru mine?
Eu stau mult pe discord și pe Instagram. Din când în când pe ytb și rareori intru pe Chrome. Acestea în principal. Foarte rar intru pe altceva.
Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Xiaomi MI Max 3 ar fi mai potrivit pentru tine. Dar acum depinde cam când vrei să-l schimbi, că dacă îl schimbi mai repede îți recomand pe acesta, dacă mai greu pe celălalt. Să ști că acesta menționat are un display măricel așa că baftăwinking!

6 răspunsuri:
| Shtefhy explică (pentru Celcestietot):

As vrea sa îl schimb în 2 luni, aproximativ. Tot max 3 sau?

| Celcestietot a răspuns (pentru Shtefhy):

Poate nu m-am exprimat eu bine, dar după cumpărarea telefonului, cam când ai vrea sa îți iei altul nou?

| Shtefhy explică (pentru Celcestietot):

Nu știu. Peste ceva timp. 2 ani cred.

| Celcestietot a răspuns (pentru Shtefhy):

Ok. Tot pe acela ți-l recomand.

| Shtefhy explică (pentru Celcestietot):

Mulțumesc.

| Celcestietot a răspuns (pentru Shtefhy):

Cu plăcerewinking.