| DarkFlash081 a întrebat:

Vreau sa imi iau un nou telefon dar nu ma pot sa ma decid intre Allview Viper S si Nokia Lumia 735. Voi ce credeti? Care dintre aceste 2 telefoane este mai bun?

9 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Allview V1 Viper S, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6193&idPhone2=6639

Toate cele bune.

| TheCosmin02 a răspuns:

Amandoua sunt praf
ia-ti Samsung nu vei regrea

| ItzBogdanMDFK a răspuns:

Nokia Lumia 735 pentru ca eu am avut Allview si dupa un an s-a stricat. Allview nu dureaza mai mult de un an. Iti recomand Samsung S3 mini dar e ok si ce ai zis tu.

| TheCosmin02 a răspuns (pentru ItzBogdanMDFK):

Si Nokia si Allview sunt praf

si s3 mini ar fi bun dar nu...
s4, s5, note3/4, alpha sau si s3 e destul de bun

| ItzBogdanMDFK a răspuns (pentru TheCosmin02):

Nu e adevarat. Odata Nokia era o forta in telefoane.

| TheCosmin02 a răspuns (pentru ItzBogdanMDFK):

Da odata prin 2000-2009 a fost nu zic ca nu dar acum Samsung e cel mai bun
mai ales cu lansarea la note4

| ItzBogdanMDFK a răspuns (pentru TheCosmin02):

Cel mai tare e Samsung Galaxy S5.

| TheCosmin02 a răspuns (pentru ItzBogdanMDFK):

Da s5 e tare
eu am s4 (i9506)
miasi fi loat si eu s5 dar n-am vrut sa renunt la functiile care le are s4 pentru senzori