| elisa39 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar alt telefon si asa vrea sa stiu voi ce telefoane aveti si ce imi recomandati. Vreau cat mai multe pareri.

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

In primul rand depinde de bugetul de care dispui sau daca vrei sa iti iei vreun telefon la abonament(nu iti lua il platesti de 5 ori si la o optinune ai aceleasi avantaje cu un pret de 5 ori mai mic), asa daca poti si esti dispus sa mai astepti putin ti-as sugera sa iei un s4, daca nu ai multe variante Sony xperia z HTC one sunt foarte bune, eu am LG optimus l9 e foarte bun nu am ce sa ii reprosej, la un pret mai bun poti sa iei si Motorola motoluxe care iti ofera destul de multe avantaje sau daca vrei high performance and low cost you must buy a chines phone chinavasion.com, nu cred oricum ca te-ar interesa asa ceva bafta sa iti iei ce iti place asta e cel mai important

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Samsung Galaxy Mini.Primul tip.E bun.Sunt multumit de el.

| maryusmono a răspuns:

Eu iti recomand un Samsung galaxy mini 2

Pentru mai multe detalii despre acest telefon si pentru parerile celor care l-au cumparat si il folosesc intra aici: http://bit.ly/109Lc1x

| charleslouboutin a răspuns:

Depinde ce buget ai.

| yo547 a răspuns:

Buna pai Samsung Galaxy Mini 2, Nokia, Blacberry. Funda?

| Adixuuu a răspuns:

Am un Sony xperia t este foarte bun si rezistent

| cristina10cris a răspuns:

Samsung galaxy mini 2 e la un pret foarte bun si merge foarte bine orice aplicatie eu sunt foarte multumita de el.Succes!

| Spex188 a răspuns:

Sony Xperia.

| XxxdbxxX a răspuns:

Depinde ce buget ai si cat esti dispusa sa oferiwinking

| bodo89 a răspuns:

Pai este bun Samsung Galaxy Fame...Dar poti sa iti iei putin mai scump un Samsung Galaxy Mini 3...

| radcasian a răspuns:

Incearca Samsung corby 2 la 350 Ron sau eventual Samsung galaxy y la 500 Ron

| elisa39 explică:

Daca se poate asa vrea un telefon intre 700-1200 RON.

| Adixuuu a răspuns (pentru elisa39):

Pai sunt multe la 1200 ron iti poti lua si Samsung galaxy s2 un telefon foarte bun, sau Samsung galaxy advance, Samsung galaxy ace, Samsung galaxy mini 2, Samsung galaxy y multe, foarte multe, evident cu cat este mai scump cu atat este mai bun

| elisa39 explică:

Ce ziceti despre ZTE Grand X IN, ALLVIEW P5 si LG OPTIMUS 2X?