| cristianului a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon si nu stiu se sa aleg intre HTC Desire 500 si Samsung Galaxy Trend lite. Ati putea sa-mi spuneti care este parerea voastra si sa-mi dati si argumente de ce ati ales asta.

3 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

HTC Desire 500 l-as alege eu pentru ca face poze bune si are un dizain frumos elegant e alegerea ta asta sa o ai mereu in vedere

| cosmincoco a răspuns:

HTC e mult mai bun ca ala face poze misto melodiile se aud misto nu se blocheaza ca samsungu... are un pr Samsung si merge cam greut

| Gabriel07 a răspuns:

HTC deoarece este superior la aproape toate capitolele.Este si rezistent:am dat cu el de pamant si nu se vedea aproape nimic