| Andreea2930 a întrebat:

Hey TPU❤! vreau sa-mi iau Allview x1 soul...ce parere aveti de acest telefon?
dau funda:*

Răspuns Câştigător
| viotedy a răspuns:

E fain.Bateria daca era un pic mai mare, era bine.

5 răspunsuri:
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Un drac. mai bine ti-ai lua rechizite la scoala. Lumea moare de foame si voi dati cu milioanele in colo si in coace. Frumos, ai de unde

| Andreea2930 explică (pentru TheLoveDoctorr):

Care este problema ta pe ce dau banii? eu am intrebat doar ce parere aveti de acest telefon... straight face

| LiviuYOO a răspuns (pentru TheLoveDoctorr):

Ce sa faci, depinde si de cati bani are fiecare om.Eu de exemplu imi cumpar o pereche de incaltaminte la 500 de lei pe cand altii traiesc din banii aia o luna intreaga.Viata nu e dreapta, si nici nu trebuie. big grin

| TudorIonescu1988 a răspuns:

Scriu chiar acuma de pe elbig grin
Camerele sunt f bine si cea principala si cea frontala..supoeta aproape orice joc de pe magazin play si pe internet incarca paginile instanthappy