| DrugღDreamsツ a întrebat:

Vreau sa va cer parerea in legatura cu Nokia Lumia 710... ce credeti? este un telefon bun sau nu? argumentati.

Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Este un telefon bunicel la cei 900-1000 lei; sunt şi mai performante, dar la 1200-1400 lei.

Depinde cam ce aşteptări ai de la el...

Are ecran/display destul de mărişor ( 3.7 inci ); memorie internă 8 GB stocare, 512 MB RAM; cameră de 5 MP, 2592х1944 pixeli, autofocus, blit; video 720p@30fps, sistem operare bunicel ( Microsoft Windows Phone 7.5 Mango ), procesor bun ( 1.4 GHz ), baterie satisfăcătoare ( Li-Ion 1300 mAh ), etc.

Dezavantaj : NU are slot de card!

Pentru alte detalii vezi linkul :
http://telefonultau.eu/products/Nokia-Lumia-710-Black.html

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat