| Ta_Ca_1999 a întrebat:

vreau si eu sa stiu daca atunci cand raspund la telefon se aude un ecou si cand inchid la fel imi este ascultat telefonul de catre politie mentionez ca mi se intampla asta doar cand sun o singura persoana cu care am avut probleme cu politia anterior

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tot ce se poate sa fie ascultat dar nu telefonul tau ci al persoanei cu care vorbesti.

1 răspuns:
| Lynna a răspuns:

Buna. In acest caz este ascultat telefonul persoanei respective, nu al tau.