| s1ge123 a întrebat:

Vreau un telefon cu display mare si tastatura qwerty, cu wi fi pana in 300 ron, stiti ceva?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Un exemplu bun ar fi Nokia Asha. Din cate mi-au spus cateva cunostinte care-l folosesesc, este foarte util in ciudat pretului mic. Sau, ai mai putea sa cauti telefoane din gama"BlackBerry ", desi costa mai mult, sunt foarte bune. O a treia varianta ar fi sa cauti pe site-ul www.emag.ro si cine stie, poate prinzi ceva la oferta.

| s1ge123 explică (pentru anonim_4396):

Da, dar care Nokia Asha? Ca sunt mai multe!

| Aurel321 a răspuns (pentru s1ge123):

Vodafone smart 4 mini a scazut la 299 lei, are si android tot ce vrei din asta am si eu este bun telefonul are displayu destul de mare zic eu

| s1ge123 explică (pentru Aurel321):

Fara touch ma! Cu tastatura qwerty