| Delia_Maria_1997 a întrebat:

Hey! Va rog mult sa ma ajutati! Am un Allview a5 ready (telefonul). Sa va zic cum a inceput tot chinul. Era seara iar eu stateam pe acest telefon iar cand m.am culcat l.am inchis sa nu mai primesc mesaje si sa nu ma mai sune altii. Dimineata pe la vreo 2 tot se deschidea (inca nu atata ecranul. Era partea cand scria Allview) si se inchidea la loc. Asta de vreo 3 ori. Era din cauza incarcatorului ca nu incarca. Iar ce e nasol este ca dimineata si chiar si acum il tot deschid, se deschide numai partea aia cu Allview, arata ca se incarca, iar dupa apare o chestie alba iar ecranul e negru si in ea scrie : Android is starting… oprimizing app 41 of 111. Iar dupa o ia de la capat cu deschiderea si nu se deschide.
Va rog sa ma ajutati! DAU FUNDA! Numai ajutati-ma va rooog! P.S. sunt din Tulcea si habar n.am ce sa fac!

Răspuns Câştigător
| iwefgOficiall a răspuns:

Si eu am avut parte de o asemenea defectiune luat de nou de la digi si l-am trimis la garantie a fost vorba de memoria ram sau memoria de 8 gb interna.cam scumpa reparatia din ce stiu eu nu merita sa-l faci daca nu mai ai garantie

3 răspunsuri:
| TeRogLasama a răspuns:

Nici firma alliew nu e asa buna pe cat se pare.Asta cu Android is starting app 41 of 111 mi se inatmpla si mie dar nu mi se stinge din senin si se aprinde iar din senin. Posibil sa se fi stricat/ars ceva in el ca incarcatorul isi batea joc de el. =]]

| Delia_Maria_1997 explică (pentru TeRogLasama):

Si daca il duc la reparat cat m.ar costa?

| TeRogLasama a răspuns (pentru Delia_Maria_1997):

Depinde ce are.