| ღKimKimmyღ a întrebat:

Hey! Vreau sa-mi iau un telefon, dar nu stiu de care... Uitati niste criterii:
1. sa aiba touchscreen si/sau fullqwerty;
2. sa fie Samsung, Nokia, Sony, HTC, Apple sau Blackberry;
3. sa se incadreze in 1.000-1.500 de lei;
4. sa pot sa intru pe internet;
5. sa fie decodat si sa mearga cu cartela.

Va rog, help me! Caut telefon de cateva luni! Dau funda!

9 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Ai putea lua un Samsung Galaxy S2, este cel mai bun ca calitate/pret.

Daca vrei HTC ai putea lua un Desire HD (are tata, si este foarte Ok).

Sau ceva mai ieftin (dar ok) un LG Optimus 2x, este primul telefon cu Dual-Core.

PS: daca nu iti place Android (un OS super tare, dar sunt si persoane care nu-l apreciaza) iti poti lua un iPhone, dar mai bine e un S2.

| oo3 a răspuns:

Tocmai.ro este OK gasasti ce vrei.

| s3v3n7 a răspuns:

Samsung galaxy S2 ii un telefon foarte bun.Il recomand!

| AndreiDr a răspuns:

Recomand Nokia N8, dar neaparat sa fie updatat la noul SOFT SYMBIAN(Symbian Belle). Se misca foartee bine, camera de 12 MEGAPIXELI! Da happy face niste poze/filme de exceptiee! datorate si lentielei Carl Zeiss...
Eu sunt un mandru posesor... il gasesti la 700-800 lei second-hand.(in stare buna) si 1400 lei nou nout happy... bafta

| Alex66 a răspuns:

Samsung galaxy mini?puppy dog eyes.

| Andreiciuc a răspuns:

Cel mai bun TELEFON care are toate acestea si se incadreaza in bugetul tau este Samsung galaxy sII sunt foarte bune! sau iphone 3gs dar iti recomand galaxyII

| valentino52 a răspuns (pentru Andreiciuc):

La suma pusa acolo is ia 3 iphone 3gs. Eu am vandut un 3gs in aprilie cu 600 lei, un iphone 4 cu 1000 lei si un 4s cu 1450 lei decodat cu gevey sim! Recomand 4s.