| Deenniii a întrebat:

Heya TPU! :* Intrebarea este pentru utilizatorii de iPhone, iPad sau orice iDevice. Am si eu o nelamurire in legatura cu iMessage. Cand vreau sa il activez imi spune ca ma poate taxa. Cei care l-ati activat, v-a taxat? Cu cat? Am auzit ca ma va taxa doar pentru SMS-ul de activare, iar apoi iMessage este gratis. Asa este?
Va rog un raspuns cat mai clar. :* Multumesc. happy

1 răspuns:
| Soryn2244 a răspuns:

Mai eu stiu cai gratis am iphone4s dar poate costa numai daca este nou lansat pe softu ce l-ai tu si activarea aia costa in jur de 1.20 maxim 2 euro(am 5.1 lione n-am platit nimic)