| Alinaaa333 a întrebat:

HEYY....Am un Samsung S4 mini si am observat azi ca in timpul unui apel, desi volumul din timpul apelului este dat la minim, se aude foarte tare (se aude de parca ar fi pe speaker dar nu este) si cel cu care vorbesc isi aude ecoul...la fel si cu casti. Eu vorbesc foarte mult la telefon si chiar am nevoie de ajutor. Please help.

3 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Poate este doar ceva temporar. Si eu am patit, dar dupa o perioada a trecut. Depinde daca asculti excesiv muzica pe telefon.

| Alinaaa333 explică (pentru R0R0):

Sau dupa o perioada te-ai obisnuit tu cu asta laughing

| R0R0 a răspuns (pentru Alinaaa333):

Nu,chiar si-a revenit.
Incearca sa scoti bateria si sa o reintroduci, si ai sa vezi ca nu mai intampini probleme!