| Elisse a întrebat:

Heyy.:* Buna TPU:) Puate cineva sa imi spuna daca exista la Vodafone. Orange. sau Cosmote ( in magazine) husa pentru Samsung Galaxy Y cu steagul angliei? Dar as vrea sa fie flip(gen. http://www.okazii.ro/......123310248) dar cu steagul angliei...Multumesc!

P.S. Si cat costa:* Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Anny123451 a răspuns:

Pai in magazinele oraange cosmote si Vodafone nu se gasesc dar se gasesc in magazine gsm service.

| Elisse explică (pentru Anny123451):

Multumesc puppy dog eyes si acum vad si eu cum am scris cuvantul "poate " si ma bufnit rasul laughing

1 răspuns: