| MadalinaGeo1 a întrebat:

Heyy! Dau fundita De curand mi-am cumparat un telefon Samsung Chat 357 si avea trei jocuri, dar erau numai demo si eu ca proasta le-am sters l. Dar acum cand vreau sa descarc un joc imi apare ca trebuie sa il cumpar. sad
Deci nu stiti pe ce site ar trebui sa intru, sau sa umblu la setari, ceva? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| SiiNed0o a răspuns:

Iti recomand google play sau apps store. Eu de aici i-au jocuri. Sper sa te ajute. Funda?

6 răspunsuri:
| Rolland_Rus_1997 a răspuns:

Incearca sa le mai cauti dar nu demo, daca nu atunci nu are rost

| smil3y2002 a răspuns:

Cum sa scrieti ma copii app store sau google play cand habar nu aveti ce sistem de operare are.
ESTE O PRATFORMA sgp...
De aici iti descarci jocuri si le bagi in tel cu cablu de date:

http://www.umnet.com/mobile-games/0-5990-0-Java_320x240_games-0

| Mady009 a răspuns:

Google play sau apps store