| AlexandraAlexuta a întrebat:

Heyy! Ma intrebam cum imi pot incarca telefonul cu mufa stricata. Am mai reparat mufa o data, a mers cateva zile apoi nu.
Dau funda happy
P.S: Am un HTC Desire 310

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Iti iei un incarcator universal.
http://www.allshops.ro/showroom/incarcator-universal-baterie-telefon/

Scoti bateria din telefon si bagi bateria in incarcator.

| AlexandraAlexuta explică (pentru Intruder19):

Iti multumesc foarte mult! Am vrut un router care il incarca, doar ca ala costa cam 200-250 lei si am vazut ca incarcatorul universal costa 25 lei.
Merci din nou.winking happy

| AlexandraAlexuta explică (pentru AlexandraAlexuta):

Dar mai am o intrebare: Se pot cumpara doar online, sau se gasesc si in magazine?

| Intruder19 a răspuns (pentru AlexandraAlexuta):

Se gaseste mai la orice magazin de electronice.