| anonim_4396 a întrebat:

Heyy TPU! Am si eu o intrebare care sper sa nu sune stulid. Mi-am instalat GameGardian pe telefon dar nu merge fiindca am nevoie de radacina fiindca daemon nu merge daca nu am si da.... Intrebarea mea este:
Cum se poate radacina un telefon?

Răspuns Câştigător
| CrezyyKiller a răspuns:

Super su
https://www.youtube.com/watch?v=A_OZq6iwM1Y
https://www.youtube.com/watch?v=sYyBbGOr1uI

mai usor de atat nu am cum sa iti explic

3 răspunsuri:
| Anonimusrocraft a răspuns:

Simplu.Iti instalezi KingRoot apoi iti astepti randu si intru cu aia super su root verifier sau cum era si voíla ai radicina de patrunjellaughing pe bune ai radacina

| CrezyyKiller a răspuns (pentru Anonimusrocraft):

ESTE ADEVART CU KING ROOT
dar l-au scos asa de repede fara sa ii bage ultimele retusuri si nu se mai chinuie cu el sa ii rezolve bugurile
Iti spun eu chiar daca king root l-ai instalat mai usor nu face nici jumatate din cate poti face cu super su

| TheWolfOficial1 a răspuns (pentru Anonimusrocraft):

Am avut KingRoot si mi s-a blocat UI. Deeeeeci. As fi putut sa ii scot bateria dar nu merge scoasa... Am asteptat o ora sa isi revina.