| HULKNU1T3 a întrebat:

Heyy TPU! M-a sunat azi pe la ora 14:10 numarul 0794223354. Am raspuns zicand Alo! A zis ca umblu cu femeia lui si ca femeia asta a lui nu mai vine cu zilele acasa. I-am zis ca dormeam si a zis ca nu stie ce face daca ma mai prinde cu ea. L-am intrebat cine este si a inceput a râde si a inchis. Am incercat sa îi trimit un SMS si mi-a venit mesajul Destinatie interzisa. Te rugam sa iti incarci cartela in caz de am 0 Euro Credit. Am incercat sa apelez dat zice ca numarul este format gresit... Ofer FUNDA celui care imi spune cine este aceasta persoana!

Răspuns Câştigător
| ReZiSTorr a răspuns:

Pfai. e o gluma telefonica. parca era un barbat.dar de fapt era un robot. este o aplicatie pe google play. numarul de pe care te-a sunat nu e adevarat. stai linistit ca si eu am patit

2 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Stai linistit.

| user123654 a răspuns:

Chillax. Caută pe Facebook numărul ăsta de telefon. laughing