| anonim_4396 a întrebat:

Heyyyy sad o prietena de-a mea a incercat de mai multe ori codul la telefon ( modelul ) si mi-a blocat telefonul si acum imi cere sa bag contul google. ce sa fac /?

Răspuns Câştigător
| Alexandru_Băluți_1990 a răspuns:

Salut acest lucru mi s-a intamplat si mie acum 2 luni cu un telefon HTC ONE S si am fost nevoit sa il duc in centrul orasului sa mi-l repare un specialist GSM.Suma a fost totusi mare da s-a meritat (aprox 1 milion), iar de atunci am vazut ca e bine sa nu mai las telefonul pe mana nimanui daca te-am ajutat da-mi funda, contul de google merge numai cand ai net pe tel astfel trebuie reinstalat softul telefonului.

1 răspuns:
| vassy7210 a răspuns:

Sa iti faci cont pe google