| TnCristinaa a întrebat:

Heyyyyy TPU am o problema
Am un telefon cu tastatura qwerty (Huawei g6600) si l-am scapat din buzunar..cand am vrut sa il aprind ecranul era alb si avea crapaturi ..mai era o pata inauntru ceva mov asa si nu pot sa fac nimic cu el Imi puteti spune ce are si ce sa ii fac? Ms multtttt.
Cel mai bun rasp Fundaaaaaaaaaa:*

Răspuns Câştigător
| MaryuS202 a răspuns:

Ai display-ul spart.Du telefonul la un centru de telefoane sa iti inlocuiasca display-ul nu cred ca costa mai mult de 100 de lei.Bafta!

| TnCristinaa explică (pentru MaryuS202):

Aha mersi mai astept raspunsuri' si daca nu mai primesc iti dau funda.ok?

1 răspuns: