| anonim_4396 a întrebat:

Hi! Am un telefon cu clapita(Samsung E2510) iar intre ecran si restul telefonului s-au facut niste deconectari astfel incat telefonul nu se mai deschide. Am fost la magazin si tipul de acolo a spus ca este ceva cu "panda"! Exista tutoriale in care arata cum sa repari telefonul, sa rezolvi aceasta problema?! Dati-mi niste linkuri va rog!

1 răspuns:
| sappy a răspuns:

Banda flexibila e de vina! Daca nu te pricepi la reparat telefoane si n-ai gasit nici-un tutorial mai bine du-l la service(si scapi de grija)!

Uite piesa:http://www.techgsm.ro/product/7321/Banda_Samsung_E2510_Originala