| dark1angel a întrebat:

Hi! Dupa opinia voastra, merita cumparat telefonul Vodafone smart 3? pls am nevoie de pareri

7 răspunsuri:
| 8mariastar a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/vodafone_smart_iii_975-5464.php
uite aci tot ce trebuie sa stii despre acest telefon(parerea mea este ca e un telefon bun si rezistent ti-l recomand)dua alternativa este la un pret bun si cu dotari bune Samsung galaxy mini 2

| Zoey112 a răspuns:

da mie imi place

| snzpaul a răspuns:

Sunt indecis în legătură cu asta.
Adică telefonul are un aspect super, mic, drăgut, totul aranjat, dar dupa 8-9 luni, se cam duce și este codat pe Vodafone, dacă vrei să bagi altă cartela nu poți... și decodarea costa cam 50E.

| aly300 a răspuns:

Eu zic sa iti iei un Allview p5 alldro sau Allview p5 quad

| xxx8 a răspuns:

Da merita are un ecran mare de 4 inch procesor bun, memorie ram ok eu las cumpara deoarece imi place si designul lui plus ca are android 4.1.1 si crede-ma merge ecelent acel softwinking

| YoNoMember a răspuns:

Ia-l! Eu am un Vodafone smart 2 si sunt foarte multumit de el! Desi eu am android 2.3.4, Vodafone smart 3 are android 4.0.1 ( Jelly bean) si in plus pe el poti sa joci mai multe jocuri si merge si foarte repede! Ia-l!

| GheorghiuNarcis2000 a răspuns:

Da,e un tel bun.