| RaulPurSiSimplu a întrebat:

Hi TPU! Am un telefon Samsung GT-C6712 si am internet pe el.Cand vreau sa vizualizez un clip pe youtube nu merge si spune,, Reincercati".Ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| robby212 a răspuns:

E vorba de un Samsung Star 2.Il stiu.Slabut telefon, nu are sistem de operare...etc.
Problema ta e ca (cred), folosesti net-ul de la oeratori. (spre exemplu:Vodafone). Incearca de la un wi-fi.O sa mearga.

| RaulPurSiSimplu explică (pentru robby212):

Da, problema e ca nu le am DELOC cu telefoanele, so...Mai clar, te rog big grin!

| robby212 a răspuns (pentru RaulPurSiSimplu):

Nu stiu sigur. Sper sa nu te mint, dar cred ca netul e problema.Intra de pe wireless.O sa mearga!

| MaxKiller911 a răspuns:

Salut! Poate iti trebuie un Wi-fi puternic pentru ca telefonul e cam slabut, sau poate tu esti pe internetul de pe cartela.

| RaulPurSiSimplu explică:

Da frate, inteleg ca trebuie aia si bla-bla, dar problema e ca NU STIU CE TRE' SA FAC laughing. Daca ati putea sa-mi spuneti pas cu pas, un tutorial ceva.