| Nebun_Cris_1994 a întrebat:

Hi TPU! Va rog sa ma iertati daca am gresit categoria.Am o tableta si o sa va zic ce scrie pe ea:Allview 7"Capacitive Dual Core 3G Built-In Android 4.0.4 Allview AX2 Frenzy GPS.Problema este:Nu mai merge! Adica:azi ascultam muzica si s-a inchis.mai intai s-a "bruiat" semnalul si s-a inchis.Ce pot face? Unde ma pot duce? Si cam cat ar costa?(stau pe strada Capitan Juverdeanu din sectorul 2.)

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă este în garanție mergi la magazinul de unde l-ai cumpărat, dacă nu mergi la un service autorizat de telefonie mobilă.
Pa, pa.

| Nebun_Cris_1994 explică:

Mai astept cateva raspunsuri OK? Sper ca nu te superi.

| lpavel a răspuns:

Du-l la un service, nu ai ce sa-i faci, la magazinul de unde l-ai luat nici nu incerca daca au trecut 72 de ore! Bafta!

| cata_9893 a răspuns:

Traba voastra daca luati toate cacaturile. nu mai umblati ma cu prostii din astea. daca tot dai un ban da-l cu cap.

| Nebun_Cris_1994 explică (pentru lpavel):

Daca au trecut 72 de ore de la ce?

| lpavel a răspuns (pentru Nebun_Cris_1994):

De la cumparare! Ce ai crezut de la ce? whew!

| Nebun_Cris_1994 explică (pentru lpavel):

E doar intrebam.o am de... o luna

| Nebun_Cris_1994 explică:

Este reparata! Tata a reusitlaughing)