| andrro1 a întrebat:

Hii! Am o alta problema, pe langa faptul ca mi s-a inchis telefonul, azi mi-am descarcat live.ly iar acolo am vrut sa ma conectez cu musical.ly si eu asa am si facut, dar faza e ca eu am fc musical.ly pe nr meu dar nu mi-am semnat parola, si am tastat,, am uitat parola". Intrasem efectiv pe musical.ly pentru a posta cv si trebuia sa-l conectez, dar eu nu stiu parola am uitat-o. Am incercat cu nr meu din nou, ca poate mi se recuperase, dar nu. Si am ramas fara musical.ly! Faza e ca pe vechiul musical.ly muncisem ft mult si uite ca urma sa am 100 fallow si 500 inimi.Stiu ca nu e prea mult dar pentru mine e o munca enorma, caci am muncit mult la acele musical.ly si am multe amintiri acolo. Intrebarea e:,, Stiti cum sa mi-l recuperez"? Apropo eram scrisa @andrro si am profilu cu cheita, adica eu aprobez daca cineva ma urmareste sau nu. Dau fundita celui mai bun raspuns!

1 răspuns:
| mudokins78 a răspuns:

"Aprobez" întrebarea ta!
Ai şi mail pentru recuperare nu numai nr.de telefon. Succesuri