| iKaiju a întrebat:

Hm ce se intampla daca am depasit cu 1, 97 cat trebuia internetul de pe cartela telekom?

3 răspunsuri:
| răspundtot a răspuns:

Mda, doar nu credeai că tot ce zboară se mănâncă. Ai un număr limitat de net gratuit. Acuma... Dacă cineva ţi-a folosit telefonul sau poate ai călătorit cu avionul și netu ăla se plătește în avion. Intereseaza-te dacă cineva a folosit telefonul tău. Dacă nu oricum nu mi se pare mult 20 lei mai mult la factură

| dannyel86 a răspuns:

Depinde de oferta / abonament.
Daca ai trafic limitat si a fost depasit, diferenta s-a consumat din creditul activ (prepay) sau vei fi taxat in plus pe factura lunara (abonament).

| iKaiju explică (pentru răspundtot):

Aparent sunt 5 gb =/ cat inseamna ca c-a trebuii sa plătesc?