| mikyo a întrebat:

Hola^^. As avea nevoie de niste pareri despre telefonul-Nokia Lumia 720. Cine il are, imi poate spune daca este un telefon bun si daca merita sa-l cumpar? F-U-N-D-A :33

Răspuns Câştigător
| LiviuCristy a răspuns:

De ce? nu iti place android? Mie unul nu imi place Nokia Lumia 720 din simplul fapt ca foloseste Windows si pe langa faptul ca e ciudat sistemul de operare me mobil mai sunt si putine aplictii
Telefonul e ok, rapid bun, baterie buna si te tine si mult semnal bun claritate display camera parca de 7mp
Mie nu imi place ca e cam patratos displayul in rest imi place cam tot ceea ce are ca hardware
Si ti-am mai zis ca trebuie sa stai cu o cheita dupa tine ca sa scoti microsd?
Daca iti place ia-ti-l e bun telefonul dar sa nu plangi peste o luna ca nu poti sa iti pui nu stiu ce aplicatie ca nu are android

1 răspuns:
| adidaio2007 a răspuns:

Este performant...eu zic ca merita sa-l cumperi si eu am avut Nokia Lumia 720 si m-a tinut destul de mult.(Funda)