| Annddreii23 a întrebat:

Hristos a inviat! As dori sa cumpar un telefon mai slab, fara camera foto, fara internet, asa cum erau telefonele vechi, gen Nokia 1100. Doar apeluri si mesaje. Imi puteti recomanda cateva?

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Salut,cele noi tip clasic au cam toate camera foto, chiar daca este de slaba calitate, spre foarte slaba.
Uite-te in aceasta lista https://altex.ro/......e/dir/asc/
De asemeni daca ai in minte un anumit model gasesti destule inca in stare buna pe olx, acele telefoane de care spuneai fara camera, net etc