| Deidara554 a întrebat:

HTC 8s sau iPhone 4s/5? Care este mai bun?

6 răspunsuri:
| ShNySnYGer a răspuns:

Eu asa alege iphone 5 deoarece e mai performant decat 4s, iar ht nu stiu.
As vr un iphone deoarece sunt multe aplicatii care nu sunt pe android + aspect
Dar daca ar fi sa aleg intre Samsung Galaxy S3 si iphone 5 as alege S3 deoarece e mai performant + aspect

| cristian100 a răspuns:

IPhone

| AlexVizitiu a răspuns:

IPhone atat din punct de vedere hardware cat si softwre.Pentru Windows Phone nu sunt asa de multe aplicatii, in timp ce iOS are un suport foarte mare pentru jocuri si aplicatii.Mai simplu pe iPhone o sa-ti mearga mai multe aplicatii si o sa-ti mearga mai bine.

| antonio30 a răspuns:

Eu am iphone si am avut si HTC dar nu 8s si ma mulțumit de iphone sunt.

| UnNumeCiudat a răspuns:

HTC 8s!
iphone laughing), este o fita ce nu isi merita pretul!

| anonim_4396 a răspuns (pentru UnNumeCiudat):

Ai dreptate! Iphone e varza.