| LorenzoLoL a întrebat:

HTC Desire 500 sau NOKIA LUMIA 820 sau Samsung Galaxy S2! plss argumentati raspunsul...

2 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Depinde ce iti doresti windows sau android.
Pe android ai mai multe posibilitati si mai multe tipuri si feluri de aplicatii.
Windowsul este mai limitat.
Daca alegi windows Nokia din prima, daca alegi android iti recomand s2 nu fiindca este Samsung ci pentru ca este mai subtire si mai usor, are o memorie mai mare ( mai multe jocuri ), dubla fata de HTC, viteze pe internet de 3 ori mai mare cand esti pe date 21mps vs 7mps (HTC), filmeaza full hd fata de qhd la HTC, camera secundara este mai buna, treaba e ca HTC are quad de 1.2 si Samsung dual de 1.2( chiar si asa iti ruleaza orice joc foarte bine )

| VladArtilerieGrea a răspuns:

HTC, pentru ca are memorie mai buna, windows 8 ca si sistem de operare, si o larga gama de aplicatii. am spus cumva de GRPS?