| HelperRomania a întrebat:

HTC Desire 620G sau Allview P7 Xtreme Funda!

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege HTC Desire 620G deoarece este PUŢIN mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone1=6292&idPhone2=6841

Toate cele bune!

| gelu1970 a răspuns:

HTC e o marca de incredere.
Allview sunt telefoane fabricate in china ce le vand in tara romaneasca. sincer, eu nu am vazut aceasta marca in alt loc.

| Nirvanaaa a răspuns:

HTC este printre cele mai bune marci de telefonie.Si sunt foarte rezistente.Am avut un HTC inainte si sunt foarte bune.

| RareşTPUro a răspuns:

HTC este mai bun.

| AndreeaM1 a răspuns:

Nu stiu despre HTC, dar am avut Allview P7 si este foarte ok.