| Pasztor_David_1990 a întrebat:

Htc m8 sau Samsung galaxy s5 sau Samsung galaxy note 3?

7 răspunsuri:
| mateiu12 a răspuns:

Eu optez pentru galaxy S5...

| Stephan142 a răspuns:

As zice note3...s5 e...mneah...iar de HTC nu stiu ce sa zic...depide pentru ce vrei sa iei telefonul... daca il iei pentru jocuri...cred ca toate 3 sunt bune.Eu am un s4 si sunt super multumit de el

| Vanqu1sh a răspuns:

Personal, as merge pe note 3 pentru display mai mare si SAmoled, s-pen si senzorii in plus care ii are fata de M8. Daca e sa faci o comparatie intre s5 si M8 atunci e cam incurcata treaba, ambele sunt super ok (eu prefer s5, certificat IP67, SAmoled, senzori si atele ).

Aici o sa vezi S5 vs M8 din toate punctele de vedere, de la design pana la calitatea video / foto. Uita-te atent si iti formezi singur o parere despre care este mai bun. Bafta in a alege!
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s5_vs_htc_one_m8-review-1067.php

| gelu1970 a răspuns:

Note 3.

| notefree a răspuns:

Note 3 ecran mare in inlocuitor bun pentru tableta, 3 giga ram, ai stylusul care e foarte bun in anumite momente, o baterie excelenta.

| paulthegame a răspuns:

Toate 3 sunt telefoane de telefoane dar acuma te uiti la bani pentru ca nu sunt preturi mici

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S5, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune.